Proč Worganizer

Nová aplikace na výuku angličtiny je tady. Celkem 12 000 slovíček a procvičovacích vět rozdělených do 18 témat a 161 lekcí. Je libo všeobecnou nebo specializovanou slovní zásobu? Potřebujete pevný plán a rychlé pokroky? Nechcete poslouchat umělé hlasy z googlu? Pak je Worganizer právě pro Vás!

Výuka s podporou dobré věci – Worganizer je jediná aplikace, pomocí které sbíráte kredity, za něž si můžete koupit buď další lekci nebo pomoci tam, kde to je třeba. Zopakujte si nová slovíčka a pomožte přitom lesní školce, nebo psímu útulku.

Ukázková lekce zdarma – Vyzkoušejte si výuku s Worganizerem na ukázkové lekci zcela zdarma. Pokud Vám bude styl výuky vyhovovat, můžete si v Obchodě pořídit další lekce.

Výuková aplikace s audiorežimem – Víte, že ve Worganizeru můžete poslouchat slovíčka a věty třeba při sportu nebo při jízdě autem? V sekci audio si můžete poslechnout buď ta slovíčka a věty, které jste již probrali, nebo všechna slovíčka, která máte k dispozici ve Vaší aktuální lekci.

Interaktivní výuka – V naší aplikaci se učíte a procvičujete slovíčka hravou a interaktivní formou na čtyřech typech cvičení. Ta slovíčka, která si pamatujete nejhůře, najdete v procvičování nejčastěji.

Specializovaná výuka – Ve Worganizeru najdete kromě všeobecné slovní zásoby také lekce technické, stavební, zdravotnické a obchodní angličtiny, a to v úrovních A1, A2 a B1. Učte se to, co potřebujete, a neztrácejte čas zbytečnými slovíčky a vazbami.

Výuka s motivací – Dobře víme, že vydržet je to nejtěžší. Nejlepší je vytvořit si návyk a pracovat s Worganizerem vždy stejný časový úsek každý den. K tomu Vám pomohou naše motivační odznáčky, které najdete v záložce Úspěchy. Za získané odznaky dostáváte tzv. Worgy. Můžete si za ně buď koupit další lekce, nebo podpořit aktuální charitativní projekty.

Možnost stažení skript k vytištění – Hodí se Vám seznam procvičovaných slovíček nebo kontextových vět? Jedině ve Worganizeru si můžete stáhnout podpůrné materiály zcela zdarma a podpořit tak svoji výuku i v době, kdy u sebe nemáte nebo nemůžete mít telefon. Veškeré materiály zdarma ke stažení na worganizer.eu

Živý organismus – Zajímá Vás něco k výuce? Chcete zkonzultovat nějaký gramatický oříšek? Napište nám! Appka má vlastní komunikační systém, který umožňuje autorům a správcům aplikace s Vámi komunikovat. Sdělte nám v sekci Zprávy Vaše dotazy, náměty a nápady. Slibujeme, že na každou zprávu co nejdříve odpovíme.

Odměna za pravidelnost – Nejdůležitější je při výuce pravidelnost. V záložce úspěchy je proto odznak STRIKE, který ukazuje, kolik dní v kuse se učíte. Jakmile dosáhnete čísla 30, přidáme Vám na Vaše konto 100 bonusových Worgů. S nimi si budete moci pořídit další lekci nebo podpořit dobrou věc.