Worganizer – učte se a pomáhejte

Seznam lekcí aneb co jinde nenajdete…

Anglická gramatika A1, A2

Anglická gramatika A1, A2

Procvičíte si celkem 21 témat, od číslovek, slovesa TO BE, přítomného a budoucího času, nejčastěji používaných předložek, osobních, přivlastňovacích a neurčitých zájmen, způsobových sloves, minulého času pravidelných i nepravidelných sloves a dalších. Celkem 1747 slovíček a procvičovacích vět.

Slovíčka B1

Vhodné pro středně pokročilé. Celkem 1957 slovíček a procvičovacích vět ve 21 lekcích.

Slovíčka B1
Anglická gramatika B1

Anglická gramatika B1

Vhodné pro středně pokročilé. Celkem 13 lekcí a 1593 slovíček a vět. Opakování přítomného, minulých i budoucích časů, složitějších předložek, přídavných jmen, neurčitých zájmen, infinitivu, slovesa LET, podmiňovacího způsobu, předpřítomného času a dalších.

Slovíčka A1, A2

Pokud s angličtinou začínáte, nebo jste kdysi měli pouze základy a většinu již pozapomněli, je tahle lekce právě pro vás. 1938 slovíček a procvičovacích vět v celkem 18 lekcích.

Slovíčka A1, A2
Angličtina do práce

Angličtina do práce

Angličtinu do práce najdete ve dvou verzích – jednak pro začátečníky a mírně pokročilé – tam máte k dispozici 331 slovíček a procvičovacích vět, které jsou rozděleny do lekcí administrativa, finance, komunikace, vlastnosti, výroba a zaměstnanci.

Pokud se rozhodnete pro verzi pro středně pokročilé (úroveň B1), setkáte se kromě výše uvedených také s lekcemi komunikace, marketing, povolání a prezentace. Tato část má 915 slovíček a procvičovacích vět.

Slovíčka B2, C1

V celkem 11 lekcích na vás čeká 1042 slovíček a procvičovacích vět.

Slovíčka B2, C1
Technická angličtina B1

Technická angličtina B1

V tomto tématu na vás čeká cekem 498 slovíček a procvičovacích vět v úrovni B1, které jsou rozděleny do následujících lekcí: nástroje, výroba, logistika, dimenze, materiály, kvalita a bezpečnost.

Stavební angličtina B1

V tomto tématu najdete 906 specializovaných slovíček a vět z oboru stavebnictví, které jsou rozděleny do následujících lekcí: stavba, profese, materiály, nástroje a administrativa.

Stavební angličtina B1
Zdravotnická angličtina B1

Zdravotnická angličtina B1

Slovíčka a fráze pro sestry i lékaře. 305 slovíček a vět je rozděleno do lekcí profese, aktivity, nemocnice, vlastnosti a nástroje.

Komunikační okruhy

Téměř 3000 slovíček a vět všech úrovní tématicky rozdělených do lekcí bydlení, cestování, číslovky, jídlo, komunikace, předložky, příroda, rodina, společnost, všeobecná slovní zásoba, určování času a volný čas.

Komunikační okruhy
Slovesa B1

Slovesa B1

V této lekci procvičíte nejdůležitější slovní druh – slovesa, a to v úrovni B1 a v pěti lekcích. Celkem 256 procvičovacích vět a slov, nebo lépe řečeno sloves.

Vlastnosti A1, A2

Přídavná jména a příslovce (v praxi vlastnosti) jsou nejrozšířenějšími slovními druhy. Seznamte se s 200 vlastnostmi v pěti lekcích, a to v začátečnické úrovni A1 a A2.

Vlastnosti A1, A2